Opinie

Dr n. med. Jerzy Rekosz

Opinie pacjentów

To moja nie pierwsza wizyta u Pana Doktora. Bardzo rzadko spotyka się tak zaangażowanego lekarza w chęć pomocy pacjentowi. Poza zaangażowaniem jestem zawsze pod olbrzymim wrażeniem wiedzy, profesjonalizmu oraz wyczucia, które posiada Pan Doktor. Wszystkie rady oraz zalecone leczenie zawsze okazały się bardzo skuteczne poprawiając jakość życia, ale również wniosły nadzieję. Chcę bardzo podziękować Panu Doktorowi za rozumienie pacjenta oraz za wsparcie, które okazuje podczas wizyty służąc swoją wiedzą, ale i będąc wyjątkowo ciepłym człowiekiem.

Marek S.

11 października 2023

Bardzo uważny lekarz, chyba nigdy w życiu nie byłam tak starannie i z taką uważnościa badana jak u doktora Rekosza. Umie słuchać, jest empatyczny.

G.

10 października 2023

Bardzo cenna i kompetentna pomoc przy problemach kardiologicznych (miażdżyca tętnic). Serdecznie pozdrawiam

H Ś

11 września 2023

Nagla wizyta z corka uskarzajaca sie na bole w klatce piersiowej, kontakt znaleziony przez portal znanylekarz.pl; dlugi wywiad, dokladne badanie i diagnoza poparta szczegolowym wyjasnieniem, lekarz wzbudzajacy pelne zaufanie pacjenta

PS

27 sierpnia 2023

Superfachowo. Jak zwykle, chciałoby się dodać… M.

Mariusz A

7 marca 2023

Nie mogłam trafić lepiej. Sympatyczny, konkretny. Kardiolog, któremu można bez oporów oddać swoje serce 😉

OR

3 grudnia 2021

Przyznam, że zwlekałam trochę z wystawieniem opinii ale tylko dlatego żeby przekonać się czy zastosowana kuracja osiągnie oczekiwany przez Pana doktora (jak i mnie) efekt. Okazuje się, że diagnoza Pana doktora była trafna. Teraz czuję się znacznie lepiej pomimo, że do pełni szczęścia jeszcze wiele brakuje. Ważne, że widać światełko w tunelu i wiadomo w jakim kierunku powinna zmierzać terapia. Jeśli chodzi o samą wizytę to powiem szczerze, że u takiego lekarza, który potrafi słuchać, zadawać pytania, przy tym dyskretnie obserwować, analizować informacje i wyniki badań, wyciągać wnioski i na koniec postawić prawidłową diagnozę na pierwszej wizycie, to ja jeszcze nie byłam. Proszę mi wierzyć, że nie była to moja pierwsza wizyta u kardiologa, wcześniej traciłam czas na wizyty u wysokiej klasy specjalistów, którzy leczyli mnie na chorobę, której okazało się, że nie mam. Jestem pod ogromnym wrażeniem Pana doktora, zarówno pod względem wielkiej kultury, zaangażowania w dobro pacjenta a przede wszystkim wiedzy. Jak dla mnie to Dr House 🙂
Pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za pomoc.

Joanna B.

3 lutego 2021

Profesjonalizm w 100%! Dokładny wywiad z pacjentem. Szczegółowa analiza wyników badań. Dokładne badanie. Omówienie z pacjentem sytuacji i dalszych kroków. Tak wygląda profesjonalna wizyta . Super!

H

12 lipca 2022

Dlaczego wybrałam dr Rekosza? szmer przy badaniu sklonil lekarza rodzinnego NFZ na skierowanie do kardiologa. Krotki termin NFZ niewyobrażalnie długi
Serce wazne. Czas ucieka.
Kardiolog, ktorego obdarzylabym zaufaniem ? Mamy koledzy, byla lekarzem, tez juz w innym swiecie . Wici rozesłane wsrod znajomych wskazały zdecydowanie na dr Rekosza.
Echo serca, badanie, potwierdziło wstępna diagnozę z pierwszej wizyty u Doktora, /tamze i EKG/
Podejście do pacjenta, empatia, spoóoj, zasługują szczególnie na uznanie wobec decyzji, która mialam podjąć po diagnozie o konieczności zabiegu wymiany zastawki!
Dziekuje bezimiennie, bo to nie miejsce, lecz dla tego przypadku istotne, lekarzowi rodzinnemu NFZ za skierowanie mnie do kardiologa , dr Rekoszowi po dwoch wizytach i dodatk. badaniach za diagnozę.
Gdybym nie trafiła szybko na te ścieżkę i do tego lekarza jak potoczyłoby się moje zycie ?
Polecam udając się z pełnym zaufaniem w drogę wytyczona przez dr Rekosza .
Dziękuje Panie Doktorze .

Anna RDD

30 czerwca 2022

U dr Jerzego Rekosza leczę się już od 1991 roku. Zawsze mi pomaga, nigdy nie zawodzi.
Jest profesjonalny, uprzejmy, przeprowadza badania wnikliwie i całościowo, potrafi nawiązać dobry kontakt z pacjentem.

JOLANTA S.

8 marca 2022

Podczas wizyty czuję się zaopiekowana. Mam całkowite zaufanie i jestem przekonana, że jestem w dobrych rękach i pan doktor mi pomoże.
Po wizycie wychodzę pełna optymizmu.

Dr Rekosz był sugerowany przez naszego znajomego, który zaczął się leczyć u dr. Rekosza po dwóch zawałach, i od tego czasu nasz znajomy bardzo się poprawił i na jego wiek tryska zdrowiem.

Udaliśmy się do dr Rekosza, bo Tata był w stanie alarmującym. Okazało się ze to prześle leczenie (7 lat przez innego kardiologa) spowodowało tragiczne skutki uboczne: długotrwale i duże krwawienie w żołądku oraz bardzo niskie ciśnienie zagrażające życiu po wzięciu leków..

W czasie wizyty, Pan Rekosz nie tracił czasu na piękne słowa, ale był bardzo zaangażowany w diagnozę. Zmienił lekarstwa, wskazał dodatkowe badania. Po dwoch tygodniach od wizyty, poprawa w ciśnieniu i w morfologii krwi jest już widoczna. Nie spodziewaliśmy się tak szybko jakiejkolwiek poprawy.

Widząc intensywność zainteresowania, logiczna diagnozę, jak również szybkie zdecydowane kroki, które natychmiast pomagają, mam najlepsza możliwa opinie o dr Rekoszu.

M.E.F.

14 listopada 2020